Gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii MILLESTETIC to nowy punkt na mapie Poznania, w którym zadbasz o swój wygląd i samopoczucie. Stawiamy na sprzęt i kosmetyki najlepszej jakości, dzięki którym efekty naszych zabiegów zadowolą najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, wykonywane przez wykwalifikowany zespół. Serdecznie zapraszamy.

Anna Miller

Absolwentka Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Z wykształcenia stomatolog, lekarz medycyny estetycznej z pasji. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Medycyna estetyczna dla Lekarzy” na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Swoje umiejętności doskonaliła również na licznych kursach w zakresie zastosowania i podawania kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej w zabiegach medycyny estetycznej. „Staram się dobierać zabiegi według potrzeb i oczekiwań pacjenta, wykorzystując różne techniki jakie daje nam dzisiejsza medycyna estetyczna, tak aby uzyskać jak najbardziej naturalne  i satysfakcjonujące efekty”.

Dorota Rusakowicz

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Kontynuuje naukę na poziomie magisterskim w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji. Ukończyła wiele kursów i szkoleń. Stale poszerza zakres swoich umiejętności i wiedzy. Specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs różnymi metodami. “Jestem kosmetologiem z wykształcenia i zamiłowania. W swojej pracy jestem dokładna i skrupulatna. W wykorzystaniu zabiegów kieruje się przede wszystkim dobrem klienta. Dbam aby poczuł się on bezpiecznie i wyjątkowo.”

ul. Morzyczańska 3
61-252 Poznań

Umów wizytę:
+48 537 040 463

Wyślij wiadomość:
kontakt@millestetic.pl